פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

עבודה מובטחת למצטיינים
ברשת הטיפוח המובילה yullia

אודות yullia school

יוליה גל – מנכ

יוליה גל – מנכ"ל ובעלים של רשת

בית הספר היחיד בישראל המבטיח לבוגריו עבודה ברשת טיפוח מובילה

תחום הקוסמטיקה נחשב לאחד הענפים המבוקשים ביותר בשנים האחרונות. תרבות האסתטיקה בישראל ובעולם הולכת ומתפתחת ולפיכך גדל הביקוש לאנשי מקצוע מעולים בתחומי היופי השונים: מניקור פדיקור, בניית ציפורניים, עיצוב גבות, הסרות שיער, איפור קבוע, הלחמת ריסים ועוד.

יוליה גל, מנכ"ל ובעלים של רשת הטיפוח המובילה בישראל- yullia הקימה את בית הספר במטרה לחולל את מהפכת התעסוקה ההוגנת בתחום. היא מציעה משרה טובה לכול אדם המעוניין ללמוד ולהתקדם בחיים, ללא צורך בהשכלה מוקדמת או בידיעת שפה וללא מגבלות גיל.

 yullia היא רשת בצמיחה מהירה המונה  סניפים ברחבי הארץ ומתכננת פתיחת סניפים נוספים בשנה הקרובה, כך שהיא זקוקה כול העת לידיים עובדות באיכות גבוהה, לאנשי מקצוע מרשימים שהיא מגדלת ומלמדת תחת קורת הגג של בית הספר yullia school.

מדובר בהרבה יותר ממוסד לימודים.  בית הספר נמצא במיקום נגיש במיוחד ומציע "בית פתוח" ומשפחה חמה למאות התלמידים הפוקדים אותו. חזון רשת בתי הספר yullia school מאפשר לכל אדם, בכול גיל להבטיח לעצמו אופק חדש לקריירה ופרנסה ראויה ומכובדת.

יוליה 4 צילום תמר קרוון_resize

היה זה אבי הפסיכולוגיה המודרנית, זיגמונד פרויד שאמר שהמפתח לאושר הוא אהבה ועבודה טובה. דבריו ממשיכים להדהד במסדרונות בתי הספר למקצועות היופי והאסתטיקה המובילים בישראל. יועצות הלימודים המנוסות מתאימות באופן אישי לכול תלמיד את מסלול הלימודים האישי מתוך מגוון הקורסים המוצעים  שיאפשר לו קידום אישי ומקצועי. תלמידים ותלמידות רבים בוחרים לשלב כמה קורסים בתחום האסתטיקה כדי להרחיב את הזדמנויות התעסוקה ונשארים לעבוד במשפחה. בית הספר דואג לשיבוץ בוגריו לעבודה מידית באחד מסניפי רשת yullia  ברחבי הארץ, בשכר ממוצע של 8,000-13,000 ₪ בחודש והחיוכים? אלה לא מאחרים להגיע.

 בית הספר מאמין כל כך באיכות ההכשרה שלו עד שהוא מציע החזר מלא של שכר הלימוד לבוגרי הקורסים מניקור פדיקור ובניית ציפורניים, הנשארים לעבוד ברשת yullia מעל לשנתיים!

כולנו מעוניינים להיות רגועים, בטוחים ומאושרים, אך לא תמיד החיים מאפשרים זאת. אנשים מעל גיל 40 או 50 מוצאים את עצמם לפעמים מחוץ למעגל העבודה, ללא יכולת פרנסה ועם הרבה דאגות. גם לאוכלוסייה הבוגרת המעוניינת בהסבה מקצועית שתבטיח שקט לשנים הבאות בית הספר מבטיח עבודה עם סיום הלימודים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לתאם פגישת ייעוץ ולשמוע על תהליך הלמידה והצמיחה שהכינו לכם המומחים ב-yullia school.

צוות בית הספר יאפשר לכן להגיע לאימון, חיזוק ופרקטיקה ללא הגבלה עד שתרגישו בטחון מוחלט בעבודה. אז קדימה, שימו את החששות בצד ובואו לבנות לכם עתיד חדש!

לתיאום פגישת ייעוץ חינם חייגו: 1700-707-606 שלוחה 1.

 yullia school,  תל אביב-  רחוב לוינסקי 108, מתחם התחנה המרכזית החדשה בתל אביב, קומה 4 (קומת כניסה) מול סופר פארם.

מגוון הקורסים: קורס מניקור פדיקור, קורס בניית ציפורניים, קורס עיצוב גבות, קורס איפור קבוע, קורס הלחמת ריסים, קורס הסרת שיער בשעווהקורס איפור קבוע לגבות, קורס הרמת ריסים