אודות

yullia_2013בית הספר למקצועות היופי מבית yullia הוא עורק ההזנה הראשי של תעשיית הביוטי והקוסמטיקה המקצועית במדינת ישראל וחלק בלתי נפרד ממשפחת yullia, המונה 12 סניפים מעוצבים, היכלי יופי הפרושים ברחבי הארץ.

במשך יותר מעשרים שנות פעילות אנו נהנים ממוניטין ללא רבב ומרמת שרות גבוהה וזוהי גאוותנו הגדולה ביותר וחלק בלתי נפרד מהערך שאנו מביאים לתחום באופן כללי ולכל תלמיד ותלמידה באופן פרטני.

הנוסחה שלנו להצלחה כוללת שלושה עמודי תווך מרכזיים: ציוד מקצועי ללא פשרות, מוצרי פרימיום משובחים ממיטב מותגי היופי והחשוב מכל, צוות הוראה וניהול קשוב, מוכשר ומנוסה להכשרת הדור הבא של אנשי המקצוע בענף הביוטי.

לאורך הדרך, עם התפתחות רשת yullia, הבנו כי על מנת לשמר את סטנדרט האיכות שהצבנו לעצמנו, עלינו להכשיר את העובדים שלנו בעצמנו. צעד זה הוכיח את עצמו ומאז ועד היום אנו משמרים את מסורת המצוינות בתוך הבית.

כל המורים והמדריכים בבית הספר הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה המשלבים הצלחה מוכחת בשטח עם ידע תאורטי ברמה בינלאומית. למורים שלנו יצא שם של אלופים וזאת משום שהם זוכים בתחרויות בינלאומיות בתחום ומציבים רף חדש של ידע ומיומנות שטרם נראה כמוהו בישראל.

אנו מציעים תכנית הכשרה מיוחדת ומלאה לתלמידים בכל הרמות ב-13 מסלולי התמחות. מסלולי הלימוד כוללים ציוד באיכות גבוהה, חומר לימוד וליווי צמוד החל מהשיעור הראשון.

אחד מהיתרונות הייחודיים של בית הספר הוא האופציה ללימודים בשפות שונות הרלוונטי במיוחד לעולות חדשות ולמהגרים ממדינות מגוונות.

אין צורך בניסיון מוקדם כדי ליהנות ממסלולי הלימוד ב- yullia school, הזדמנות שווה ניתנת לכולם להגיע להצלחה ולעצמאות כלכלית.

בוגרים ובוגרות העומדים בתנאים, יקבלו תעודת הסכמה בינלאומית, אשר מקנה את הזכות לעבוד במקצוע בכל מקום בעולם. בסיום הקורס, את בוחרת האם להשתלב בעבודה בקליניקה קוסמטית, בספא או בסטודיו קיים לתחום האסתטיקה או להקים עסק משלך.

כל תלמידות ובוגרות yullia school הן עובדות ומנהלות פוטנציאליות עבור סניפי רשת yullia ואנו קולטים אותן לעבודה בסניפים בשמחה ובגאווה משום שאנו מאמינים באיכות ההכשרה שהן זכו לקבל.

המעבר החלק והטבעי מהשיעור התאורטי הראשון ועד לטיפולים המעשיים בקהל לקוחות מרוצה ונאמן, הוא מקרה ייחודי בענף היופי ומתאפשר באופן מלא רק במשפחת yullia.

הצטרפי אלינו!

יתרונות הלימודים ב- yullia school:
– צוות הדרכה מיומן ומנוסה
– מגוון של 13 מסלולי לימוד
– שעות גמישות
– לימודים בשפות שונות
– ערכה מקצועית מלאה המכילה את כל הציוד הנדרש ואת החומרים הטיפוליים המוענקת לתלמידות כבר בשיעור הראשון
– תרגול ללא הגבלה
– תעודות הסמכה בינלאומיות
– תעסוקה מובטחת לבוגרות העומדות בתנאים
– ללא מגבלת גיל