פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

עבודה מובטחת למצטיינים
ברשת הטיפוח המובילה yullia

לימודי אסתטיקה

פירוט הקורסים ב yullia school:

תכנית הלימודים בבית הספר היחידי שמבין את צרכי השטח

מסלול הלימודים ב yullia school הותאם לדרישות ענף האסתטיקה התחרותי בישראל מתוך שאיפה להבטיח את עתידן המקצועי של התלמידות ולסייע להן להשתלב מיד בעבודה. בתכנית הלימודים שולבו שעות עבודה מעשיות מרובות בכדי להוציא מבית הספר מניקוריסטיות פדיקוריסטיות, טכנאיות ציפורניים ומעצבות גבות מקצועיות לחלוטין ומוכנות לפיתוח קריירה בתחום.

בית הספר יאפשר לתלמידות מתקדמות לבצע טיפולים בלקוחות הרשת אשר מעוניינות להגיע לטיפול במסגרת סניף בית הספר ובידיעה כי מתמחות בקורס קוסמטיקה מטפלות בהן, על מנת לצבור ניסיון אמיתי ויקר ערך. אך בyullia school לא מסתפקים בכך!! תכנית הלימודים מועשרת בתכנים מעשיים מעבר למקובל, כולל תכנים שימושיים כמו: מניקור ופדיקור בשיטת יוליה, ניהול עסקי, תדמית אישית, מיתוג מקצועי, שיווק והעצמה ושירות לקוחות.

בית הספר היחיד בתחומו המבטיח חוזה עבודה למצטיינים בתום תקופת הלימודים!

בית הספר היחיד בענף השייך לרשת טיפוח מובילה!

רשת yullia  הוקמה בשנת 1998 על ידי אשת העסקים ומומחית הטיפוח, יוליה גל, אשר הציבה לה למטרה לפתח את תחומי המניקור, הפדיקור, בניית ציפורניים, עיצוב הגבות והסרת השיער בישראל לדרגת אמנות. הסניף הראשון של הרשת הוקם ברחוב ירמיהו בתל אביב ומיד הפך למוקד עליה לרגל לנשות הכרך האופנתיות ולמובילות דעת קהל. רשת yullia הייתה הראשונה להציע ללקוחותיה חווית ספא נגישה וייחודית בה ניתן לקבל שירותי מניקור, פדיקור, עיסוי, קוסמטיקה והסרת שיער בנגישות גבוהה מבלי להמתין בתור מייגע או לתאם פגישה חודשים מראש. צוות המומחיות של yullia אשר הוכשרו אישית על ידי יוליה גל בשיטה ייחודית הופכות את הטיפול בכפות הידיים והרגליים לחוויה מקצועית, אופנתית ועוטפת במיוחד. חידושים רבים בתחום הספא הובאו לישראל על ידי יוליה גל, בראש ובראשונה ניתן לציין את השימוש הסטרילי בערכות שיוף חד פעמיות לציפורניים ולכפות הרגליים. לכל לקוח ולקוחה ברשת ניתנת ערכה אישית חד פעמית המבטיחה שמירה על היגיינה מושלמת ומונעת העברת זיהומים. בנוסף, הרשת מצטיינת בחדשנות בתחום השרות, ומציעה את שירות TAXI IN THE CITY אשר מבטיח הסעה פרטית בין הסניפים במקרה של עומס באחד מהם. כך הלקוחות נהנים ממענה מידי וזמין בכל שעות היממה.

במקביל לצמיחה וברוח החדשנות המאפיינת את יוליה, הגיעה העת לשדרג גם את תחום לימודי האסתטיקה והקוסמטיקה בישראל ולהקים רשת בתי ספר העולה על הסטנדרט המקובל אשר תקנה לתלמידים לא רק ידע תאורטי, אלא אף ידע מעשי יקר ערך המאפשר השתלבות מידית ומהירה בשוק העבודה.

2013-10-09_1215

אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולקבל מידע נוסף בטלפון: 073-7029552 שלוחה 1

כתובת בית הספר:

yullia school תל אביב-  לוינסקי 108 מתחם התחנה המרכזית החדשה, קומה 4 מול סופר-פארם