פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

עבודה מובטחת למצטיינים
ברשת הטיפוח המובילה yullia

לימודי קוסמטיקה

פירוט הקורסים ב yullia school:

(בחרי קורס לקבלת מידע נוסף)
קורס מניקור פדיקור
קורס מניקור פדיקור מקצועי ברשת yullia school הינו קורס הדגל המבוקש ביותר על ידי תלמידי הקורס. במהלך הקורס הנלמד תחשפי למגוון נושאים המשלבים את דרכי הטיפול בכף הרגל והיד, בנוסף תתנסי בטיפול מעשי בלקוחות ותלמדי לעבוד עם מכשור טכנולוגי מתקדם.

למעבר לעמוד הקורס>>

קורס איפור קבוע לגבות
שיטת האיפור הקבוע לעיצוב הגבות הינה שיטה חדשנית המיובאת בבלעדיות מדרום מזרח אסיה. בקורס מלמדות מיטב המורות והמדריכות של התחום בפיקוח אישי של יוליה גל.

למעבר לעמוד הקורס>>

קורס עיצוב גבות
קורס עיצוב גבות ב- yullia school הינו קורס טרנדי ומבוקש בענף היופי אשר מקנה לתלמידות ידע יקר ערך בשיטה קלאסית וותיקה המשלבת הסרת שיער עודף בחוט ובסכין מיוחדת, בטכניקה המבטיחה דיוק מירבי של 100% ומראה אופנתי.

למעבר לעמוד הקורס>>

קורס הרמת ריסים
נשים רבות חולמות על מראה טבעי של ריסים מלאים, ארוכים ומעוגלים. yullia school מעניקה לך את ההזדמנות ללמוד את הטכניקות והשיטות החדשניות ביותר בקורס הלחמת ריסים.

למעבר לעמוד הקורס>>

קורס איפור קבוע
קורס איפור קבוע ב- yullia school שם דגש על תוכנית לימודים עדכנית, שימוש בטכנולוגיה מתקדמת וחדשנית אשר תאפשר לך עבודה מקצועית, ללא כאבים למראה טבעי של איפור קבוע.

למעבר לעמוד הקורס>>

קורס בניית ציפורניים
לימודי בניית ציפורניים מתמקדים בבניית ציפורניים נכונה ובטיחותית. אנחנו מלמדים את כל השיטות לבניית ציפורניים, תוך הפחתת הפגיעה בציפורן הטבעית. עבודה עם ציוד ייעודי עדכני, שיטות שיוף והסרה, עיצוב, התאמת סגנון ומריחה. כל החידושים והטכנולוגיות העכשוויות בתחום יוצגו במהלך הלימודים.

למעבר לעמוד הקורס>>

קורס הלחמת ריסים
שיטות הלחמת הריסים הנלמדות בקורס מיושמות ומוכיחות את עצמן בהצלחה רבה בשטח. בקורס תלמדי לימוד מילוי ועיבוי ריסים לפי מבנה העיניים ברמה המקצועית ביותר תוך שילוב שיטות עבודה בלעדיות ועבודה עם המוצרים והמכשירים העדכניים והחדשניים ביותר.

למעבר לעמוד הקורס>>

קורס עיצוב גבות והסרת שיער בשעווה
הסרת שיער בשעווה הפכה בשנים האחרונות לנחלת הכלל: נוער, מבוגרים, נשים וגברים כאחד מבקשים להסיר שיער בשיטה זאת ולזכות בגוף חלק ואסתטי לאורך זמן. מסלול לימודי הסרת השיער בשעווה מציע לך להשתלב בקלות בעולם העבודה וללמוד מהמומחים כיצד להסיר שיער מיותר גם מאזורים רגישים בביטחון ובקלות.

למעבר לעמוד הקורס>>

קורס קישוטי ציפורניים
קורס קישוטי ציפורניים ברשת yullia school פותח על ידי יוליה גל, מנכ"לית רשת yullia. במסגרת הקורס תיחשפי לשיטות ולטכניקות עבודה שונות ומתקדמות עם חומרי עבודה מתקדמים ומהמובילים בשוק. קורס קישוטי ציפורניים מעניק לך את היכולת להשתלב בתחום עיצוב הציפורניים.

למעבר לעמוד הקורס>>

קורס מני פדי
בקורס מניקור פדיקור מלמדות מיטב המורות והמדריכות של התחום בפיקוח אישי של יוליה גל, מייסדת רשת. המדריכות מלמדות בשיטה yullia – שיטה בדוקה, מבוקשת וידועה המוכיחה את עצמה בהצלחה בשטח. לימוד ותרגול פדיקור רפואי ברמה המקצועית ביותר תוך שילוב שיטות עבודה חדשניות ומודרניות ועבודה עם המוצרים והמכשירים העדכניים ביותר המפחיתים את הצורך בסיכונים.

למעבר לעמוד הקורס>>

קורס טכנאיות ציפורניים
לימודי טכנאיות ציפורניים מתמקדים בבניית ציפורניים נכונה ובטיחותית. אנחנו מלמדים את כל השיטות לבניית ציפורניים, תוך הפחתת הפגיעה בציפורן הטבעית. עבודה עם ציוד ייעודי עדכני, שיטות שיוף והסרה, עיצוב, התאמת סגנון ומריחה. כל החידושים והטכנולוגיות העכשוויות בתחום יוצגו במהלך הלימודים.

למעבר לעמוד הקורס>>

תכנית הלימודים בבית הספר היחידי שמבין את צרכי השטח

מסלול הלימודים ב yullia school הותאם לדרישות ענף האסתטיקה התחרותי בישראל מתוך שאיפה להבטיח את עתידן המקצועי של התלמידות ולסייע להן להשתלב מיד בעבודה. בתכנית הלימודים שולבו שעות עבודה מעשיות מרובות בכדי להוציא מבית הספר מניקוריסטיות פדיקוריסטיות, טכנאיות ציפורניים ומעצבות גבות מקצועיות לחלוטין ומוכנות לפיתוח קריירה בתחום.

בית הספר יאפשר לתלמידות מתקדמות לבצע טיפולים בלקוחות הרשת אשר מעוניינות להגיע לטיפול במסגרת סניף בית הספר ובידיעה כי מתמחות בקורס קוסמטיקה מטפלות בהן, על מנת לצבור ניסיון אמיתי ויקר ערך. אך בyullia school לא מסתפקים בכך!! תכנית הלימודים מועשרת בתכנים מעשיים מעבר למקובל, כולל תכנים שימושיים כמו: מניקור ופדיקור בשיטת יוליה, ניהול עסקי, תדמית אישית, מיתוג מקצועי, שיווק והעצמה ושירות לקוחות.

בית הספר היחיד בתחומו המבטיח חוזה עבודה למצטיינים בתום תקופת הלימודים!

בית הספר היחיד בענף השייך לרשת טיפוח מובילה!

רשת yullia  הוקמה בשנת 1998 על ידי אשת העסקים ומומחית הטיפוח, יוליה גל, אשר הציבה לה למטרה לפתח את תחומי המניקור, הפדיקור, בניית ציפורניים, עיצוב הגבות והסרת השיער בישראל לדרגת אמנות. הסניף הראשון של הרשת הוקם ברחוב ירמיהו בתל אביב ומיד הפך למוקד עליה לרגל לנשות הכרך האופנתיות ולמובילות דעת קהל. רשת yullia הייתה הראשונה להציע ללקוחותיה חווית ספא נגישה וייחודית בה ניתן לקבל שירותי מניקור, פדיקור, עיסוי, קוסמטיקה והסרת שיער בנגישות גבוהה מבלי להמתין בתור מייגע או לתאם פגישה חודשים מראש. צוות המומחיות של yullia אשר הוכשרו אישית על ידי יוליה גל בשיטה ייחודית הופכות את הטיפול בכפות הידיים והרגליים לחוויה מקצועית, אופנתית ועוטפת במיוחד. חידושים רבים בתחום הספא הובאו לישראל על ידי יוליה גל, בראש ובראשונה ניתן לציין את השימוש הסטרילי בערכות שיוף חד פעמיות לציפורניים ולכפות הרגליים. לכל לקוח ולקוחה ברשת ניתנת ערכה אישית חד פעמית המבטיחה שמירה על היגיינה מושלמת ומונעת העברת זיהומים. בנוסף, הרשת מצטיינת בחדשנות בתחום השרות, ומציעה את שירות TAXI IN THE CITY אשר מבטיח הסעה פרטית בין הסניפים במקרה של עומס באחד מהם. כך הלקוחות נהנים ממענה מידי וזמין בכל שעות היממה.

במקביל לצמיחה וברוח החדשנות המאפיינת את יוליה, הגיעה העת לשדרג גם את תחום לימודי האסתטיקה והקוסמטיקה בישראל ולהקים רשת בתי ספר העולה על הסטנדרט המקובל אשר תקנה לתלמידים לא רק ידע תאורטי, אלא אף ידע מעשי יקר ערך המאפשר השתלבות מידית ומהירה בשוק העבודה.

2013-10-09_1215

אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולקבל מידע נוסף בטלפון: 073-7029552 שלוחה 1

yullia school  גם ב – Google +‏

כתובת בית הספר:

yullia school תל אביב-  לוינסקי 108 מתחם התחנה המרכזית החדשה, קומה 4 מול סופר-פארם