מרכז שיווק לקוסמטיקאיות ולטכנאיות ציפורניים

כנשות מקצוע בתחום האסתטיקה והיופי, אנחנו יודעות עד כמה הציוד שלך חשוב לך. לא ניתן להגיע לתוצאות המדויקות והמיטביות שאת דורשת מעצמך, בלי להשתמש בכלים ובמוצרים הטובים ביותר.

מרכז השיווק שבבית הספר למקצועות היופי והאסתטיקה בתל אביב- yullia school, מהווה עוגן יציב לכול העוסקים בתחום הקוסמטיקה. המרכז הוקם על בסיס הידע המקצועי והרחב שנצבר ברשת הטיפוח המובילה yullia המשרתת את הלקוחות הסטייליסטיות ביותר במדינה. כל מוצר במרכז השיווק נבחר באופן קפדני ועובר סינון מקצועי של יוליה גל, מנכ"ל הרשת ואשת מקצוע וותיקה ומוערכת בתעשייה.

מרכז השיווק יכול להציע לך את מיטב המותגים, החברות, האביזרים והמכשירים שיבטיחו עבודה קלה ותוצאות מושלמות בכול פעם.

מנהלות המרכז מקפידות לנסוע לתערוכות מובילות בעולם ולפתח קשרים עם ספקים נחשבים כדי להביא עד אליך את החידושים החמים בתחום, מבלי שתצטרכי לטרוח ולחפש אותם. כך שומר מרכז השיווק לקוסמטיקאיות של yullia school, לא רק על חדשנות ורעננות, אלא אף על המחיר הנמוך ביותר בשוק.

שיטת השיווק הישיר

כשאת רוכשת מוצר או מכשיר דרך מרכז השיווק, את עשויה לחסוך הרבה כסף וזאת לאור שיטת השיווק הישירה הנהוגה בו. רבים מן המוצרים והאביזרים על המדפים מיובאים על ידי רשת yullia עצמה, כך שפערי התיווך נחסכים והלקוחות נהנים מהמחיר הנמוך ביותר האפשרי.

מטרת המרכז היא להוות בית חם ומקצועי לקוסמטיקאיות, מניקוריסיטיות, טכנאיות ציפורניים, מעצבי גבות ולכל בעלי העסקים והמתעניינים בתחומי האסתטיקה והיופי. המרכז מתחייב לשמור על רמת המחיר הנמוכה ביותר האפשרית, לצד מגוון עדכני. כדי שבכול פעם שתכנסו, תופתעו מחדש!

קצת על החידושים הבלעדיים של מרכז השיווק yullia school

במסגרת שיטת היבוא והשיווק הישיר, הספיק מרכז השיווק לייבא סנסציות חדשניות בתחום היופי:

–         עט למילוי גבות בשיטת השערה, בשיטת היי טק מתקדמת, מצויד ב-12 מחטים זעירות לתוצאה של גבות טבעיות לחלוטין. הדגשת תווי פנים שלא נראית כמו קעקוע.

–         אביזרי אימון למריחת לק ומניקור המחקים במדויק יד טבעית (מסיליקון או עץ) ואינם דורשים הדבקת ציפורניים מלאכותיות.

–         מכלים ייעודים להסרת לק ג'ל מהציפורניים בקלות וביעילות.

למעלה נמנים רק כמה מהחידושים המקצועיים הצפויים לך במרכז השיווק של yullia school המציע גם השתלמויות רענון, קורסים וחיזוקים לעוסקים בתחומי היופי מקצות הציפורניים ועד לגבות.

מיקום נוח

המרכז ממוקם באזור נוח ונגיש לתחבורה ציבורית ולרכב פרטי, בלב התחנה המרכזית החדשה בתל אביב.

כתובת: רחוב לוינסקי 108 קומה 4, תל אביב קומת כניסה.

טלפון לברורים ולהזמנות: 073-7029552, שלוחה 1