פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

עבודה מובטחת למצטיינים
ברשת הטיפוח המובילה yullia

yullia school ירושלים

יוליה סקול ירושלים

1-700-707-606 שלוחה1

סניף ירושלים- רחוב יפו 25

עבודה מובטחת בתנאים מעולים למצטיינים!

מעכשיו, ניתן להגשים חלום וללמוד את מקצועות הקוסמטיקה ברמה הגבוהה במרכז העיר ירושלים.yullia- רשת הטיפוח ובתי הספר הצומחת ביותר בישראל, החליטה להביא את בשורת לימודי היופי והאסתטיקה גם לירושלים הבירה. לאחר ההצלחה בתל אביב, היה זה אך טבעי עבור מייסדת הרשת, יוליה גל, לפתוח סניף נוסף למוסד הלימודים המצליח. יוליה מאמינה כי כול אדם ראוי להכשרה מקצועית ויכול לעבוד במקצוע מכניס ולהגשים את מטרותיו וכישוריו המקצועיים מבלי להתרחק מאזור מגוריו. מהפכת התעסוקה בענף הקוסמטיקה מגיעה גם לירושלים!

סניף בית הספר yullia school, בירושלים ממוקם באזור הנגיש והנוח ביותר בבירה- רחוב יפו 25, ממש במרכז העיר, סמוך למבני ציבור כמו: סניף הדואר המרכזי, ביטוח לאומי ועיריית ירושלים. המיקום הנוח בלב העשייה העירונית נמצא על עורקי תחבורה ראשיים, עם נגישות גבוהה מאוד של קווי רכבת ואוטובוס. ההגעה ללימודים הופכת להיות קלה ונעימה, ללא צורך לצאת מהעיר ולהוציא סכומי כסף גדולים על נסיעות ללימודים בתל אביב. הקריירה החדשה שלך, עכשיו ממש במרחק נגיעה.

הלימודים בבית הספר הם חוויה לחיים. תכנית הלימודים הרחבה, שעות התרגול והאימון ללא הגבלה, המתקנים המעוצבים, הציוד החדשני וצוות ההוראה המנוסה הופכים את בית הספר למקצועות היופי בירושלים למקפצה חיונית להצלחה שלך. בוגרות ובוגרי הקורסים המקצועיים  העומדים בתנאים, מקבלים חוזה תעסוקה מיד עם סיום הלימודים. עבודה מובטחת לכול הבוגרים המעוניינים לעבוד ברשת טיפוח מובילה המנהלת 10 סניפים ברחבי הארץ, כולל סניף דגל באזור היוקרתי ביותר בירושלים הבירה.

חוזה התעסוקה מוצע לבוגרים עם הכנסה ממוצעת של 8,000-13,000 ₪ בחודש ובתנאים סוציאליים מעולים. בנוסף, החזר כספי מלא לנרשמים לקורסי מניקור- פדיקור ובניית ציפורניים, בתום שנתיים של עבודה ברשת yullia!

מקצועות היופי: פדיקור, מניקור, בניית ציפורניים, עיצוב גבות, איפור קבוע, הסרת שיער, הלחמת והרמת ריסים ועוד… הפכו למקצועות מבוקשים, בהם הביקוש לידיים עובדות ברמה גבוהה, עולה על ההיצע.  אם אתם נמשכים לענף ומעוניינים ללמוד מקצוע שילווה אתכם שנים ארוכות ויעניק לכם בטחון כלכלי בכול מקום בעולם- אתם במקום הנכון- yullia school, סניף ירושלים.

התקשרו עכשיו לקבלת פרטים על מסלולי הלימודים- 1-700-707-606, שלוחה 1.

יפו 25 ירושלים

  • יפו 25 ירושלים ישראל