פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

עבודה מובטחת למצטיינים
ברשת הטיפוח המובילה yullia

מה זה לימודי שיטת השערה?

מה זה לימודי שיטת השערה?

גבות

אם שמעת על הדוגמנית קארה דלווין, את בעניינים. מדובר בפאשניסטה אמיתית, IT GIRL  בינלאומית, בעל חשבון אינסטרגם שובב והמון מעריצים. ובזכות מה התפרסמה הגברת? בזכות הגבות העבות והמלאות שלה!!

כמו ברוק שילדס בשנות ה-80 ומיכאלה ברקו שלנו, קארה דלווין החזירה את הגבות למרכז הבמה וכיום כול ילדה חולמת על גבות מלאות. לנשים מבוגרות נושא הגבות חשוב עוד יותר כיוון שגבה מלאה מעניקה מראה צעיר יותר.

לצערנו, לא כולנו ניחנו בגבות מלאות כמו של קארה או ברוק וחלקנו אף הרסו לעצמן את הגבות על ידי מריטת יתר וכך נכנס לתמונה נושא האיפור הקבוע בשיטת השערה, אשר הופך למבוקש יותר ויותר. בעקבות הביקוש הרב, נולדו טכניקות חדשות וטבעיות לאיפור קבוע לגבות ונוסד קורס חדש- לימודי איפור קבוע לגבות בשיטת השערה. בקורס מתמחה זה תלמדו כיצד לעצב גבות מושלמות בקלות וביעילות עם רווח גבוה ביותר ושביעות רצון לקוחות.

איפור קבוע או בשמו המקצועי- הדגשת תווי פנים, הוא ענף בעולם הקוסמטיקה המקצועית אשר צומח בקצב גבוה ומציע שכלולים טכנולוגים כמעט מדי שנה. הלהיט האחרון בענף האיפור הקבוע הוא עט היי טק ייחודי לעיצוב גבות והדגשתן בשיטת השערה. שיטה זאת היא השיטה הטבעית והנכונה ביותר להדגשת גבות ושיקומן ללא מראה מלאכותי וצבוע מדי. העט הייחודי לאיפור קבוע לגבות בנוי מ-12 מחטים מזעריות אשר פועלות יחדיו ליצירת אשליה של שערה טבעית.

אמני האיפור הקבוע שכבר עובדים עם המכשיר החדש שמגיע אלינו בבלעדיות מהונג קונג, טוענים שמדובר בחוויה אחרת ללקוחה ולמטפלת. לא עוד מאמץ וכאב, לא עוד מראה מצועצע- גבות טבעיות לחלוטין, מלאות, חושניות ויפות. חלומה של כול אישה.

לימודי שיטת השערה לומדים רק אצל יוליה סקול

בית הספר היחיד אשר מייבא את העט לאיפור קבוע בשיטת השערה ומציע קורס איפור קבוע  לגבות הוא yullia school, מוסד לימודים נחשב אשר מאחוריו עומדת רשת טיפוח מובילה עם סניפים בערים המרכזיות בארץ- רשת yullia. המומחיות והרצינות של יוליה גל, הבעלים והמנכ"לית של הרשת היא שהביאה את החידוש לארץ ופתחה ענף חדש- לימודי שיטת השערה. יוליה נתקלה במכשיר ההיי טק החדש במהלך תערוכה מקצועית בהונג קונג ומאז היא מייבאת אותו בבלעדיות לתלמידות בית הספר שלה שהפכו לחלוצות הענף בארץ.

אז אם את עוסקת בעצוב גבות, או חולמת להיכנס לענף הקוסמטיקה ולהצליח בו בגדול, כדאי לך  להכיר את הלהיט החדש בתחום- קורס איפור קבוע לגבות עם עט היי טק לעיצוב בשיטת השערה! עבודה והצלחה מובטחות.

Comments are closed.